PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel

Het Manage-It bureau 210×90 cm combineert een luxe uitstraling met een ruim werkblad voor comfortabel en efficiënt werken. Dankzij het stevige 38 mm blad en de robuuste panelen is dit directiebureau ideaal voor intensief dagelijks gebruik. De warme houtlook eiken geeft iedere kantoorruimte een stijlvolle en professionele uitstraling. Optioneel uit te breiden met een bijpassend ladeblok voor extra opbergruimte.
| Bladkleur | Donker eiken, Halifax eiken, Robson eiken |
|---|---|
| Kleur onderstel | Donker eiken, Halifax eiken, Robson Eiken |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken |
| Breedte (cm) | 90 |
| Breedte filter | 60 tot 90cm, 90 tot 120cm |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Ergonomisch | Nee |
| Hoekbureau | Nee |
| Hoogte (cm) | 75 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kleur | |
| Lengte (cm) | 210 |
| Lengte filter | 180 tot 210cm, 210 tot 240cm |
| Materiaal | Hout |



