PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel








Het Essential bureau 180×80 cm combineert een strak design met praktisch comfort. Dankzij de verstelbare hoogte van 62 tot 85 cm creëer je eenvoudig een ergonomische werkplek. Het stevige 25 mm melamine werkblad met PVC stootrand en het stabiele onderstel zorgen voor een duurzame en professionele uitstraling. Leverbaar in diverse blad- en framekleuren, passend binnen iedere moderne kantooromgeving.
| Breedte (cm) | 80 |
|---|---|
| Breedte filter | 60 tot 90cm |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Ergonomisch | Ja |
| Hoe te verstellen | Handmatig met inbus |
| Hoekbureau | Nee |
| Hoogte (cm) | 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Lengte (cm) | 180 |
| Lengte filter | 150 tot 180cm, 180 tot 210cm |
| Materiaal | Metaal |
| Type bureau | Zit/Sta |

Comfortabele ergonomische bureaustoel voor dagelijks gebruik. Een betrouwbare keuze die een gezonde zithouding combineert met een strak en functioneel ontwerp.

Comfortabele bureaustoel inclusief verstelbare armleggers. Ergonomisch ontwerp voor een gezonde houding en werkplek.

Compacte inbouw powerbox van 60mm. Een nette en subtiele oplossing voor stroomvoorziening direct in je bureaublad.

Handige opbouwmodule met stroom en USB. Voorzie je werkplek direct van extra aansluitingen zonder gaten in je bureau.