PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel












Het zit/zit duo slingerbureau 2 x 140×80 cm is dé ideale oplossing voor flexibele duo-werkplekken. Dankzij de handmatige hoogteverstelling werk je eenvoudig comfortabel op de juiste zithoogte. Het stevige duo-onderstel biedt stabiliteit en een strakke uitstraling, terwijl de ruime werkbladen voldoende plek geven voor twee complete werkplekken. Leverbaar in diverse blad- en framekleuren en perfect voor moderne kantooromgevingen.
| Bladkleur | Ahorn, Akazia (T-564), Antraciet (T-012), Antraciet eiken, Bella Noce Choco (T-521), Beton Look (T-563), Beuken, Blank Beuken (T-313), Delano Eiken (T-538), Donker Eiken (T-523), Hacienda Zwart (T-541), Halifax eiken, Halifax Licht Eiken (T-601), Halifax Rustiek (H-1181), Havanna, Hickory noten, Licht eiken, Licht grijs, Lindberg Eiken (T-560), Logan eiken, Macaibo Donker (T-551), Ril Eiken (T-540), Robson eiken, Scandic Wood Wit (T-535), Shadow Black (T-608), Wit, Zwart Anti-fingerprint |
|---|---|
| Kleur onderstel | Aluminium, Antraciet, Wit, Zwart |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken, 2-4 weken, 10-12 weken |
| Breedte (cm) | 80 |
| Breedte filter | 60 tot 90cm |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Ergonomisch | Nee |
| Hoe te verstellen | Handmatig met slinger |
| Hoekbureau | Nee |
| Hoogte (cm) | 100, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 99 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Lengte (cm) | 140 |
| Lengte filter | 120 tot 150cm |
| Type bureau | Zit/Sta |

Comfortabele ergonomische bureaustoel voor dagelijks gebruik. Een betrouwbare keuze die een gezonde zithouding combineert met een strak en functioneel ontwerp.

Comfortabele bureaustoel inclusief verstelbare armleggers. Ergonomisch ontwerp voor een gezonde houding en werkplek.

Compacte inbouw powerbox van 60mm. Een nette en subtiele oplossing voor stroomvoorziening direct in je bureaublad.

Handige opbouwmodule met stroom en USB. Voorzie je werkplek direct van extra aansluitingen zonder gaten in je bureau.