PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel






De vergadertafel luxe 320×160 cm combineert een robuuste uitstraling met maximale functionaliteit voor grote vergaderruimtes. Dankzij het ruime tweedelige werkblad, de drie stevige N-poten en de verstelbare hoogte biedt deze tafel optimaal comfort tijdens iedere meeting. Leverbaar in diverse blad- en onderstelkleuren, waardoor hij perfect aansluit bij iedere moderne kantoorinrichting.
| Bladkleur | Ahorn, Akazia (T-564), Antraciet (T-012), Antraciet eiken, Bella Noce Choco (T-521), Beton Look (T-563), Beuken, Blank Beuken (T-313), Delano Eiken (T-538), Donker Eiken (T-523), Hacienda Zwart (T-541), Halifax eiken, Halifax Licht Eiken (T-601), Halifax Rustiek (H-1181), Havanna, Hickory noten, Licht eiken, Licht grijs, Lindberg Eiken (T-560), Logan eiken, Macaibo Donker (T-551), Ril Eiken (T-540), Robson eiken, Scandic Wood Wit (T-535), Shadow Black (T-608), Wit, Zwart Anti-fingerprint |
|---|---|
| Kleur onderstel | Aluminium, Antraciet, Wit, Zwart |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken, 2-4 weken, 10-12 weken |
| Breedte (cm) | 160 |
| Breedte filter | 150 tot 180cm |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Ergonomisch | Ja |
| Hoekbureau | Nee |
| Hoogte (cm) | 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kleur | Ahorn, Antraciet Eiken, Beuken, Havanna, Kersen, Lichtgrijs, Robson, Wit |
| Lengte (cm) | 320 |
| Lengte filter | 300 tot 330cm |
| Materiaal | Metaal |

Vergaderstoel met een elegant sledeframe voor een moderne uitstraling. Combineert hoogwaardig zitcomfort met een verfijnd design, ideaal voor representatieve vergaderruimtes.

Exclusieve design vergaderstoel met een premium uitstraling. Hoogwaardige materialen voor een stijlvolle vergaderruimte.

Moderne vergaderstoel met een strak sledeframe. Biedt optimaal comfort en een tijdloze look voor elke vergaderkamer.

Klassieke vergaderstoel met een tijdloos ontwerp. Comfortabel en representatief voor elke traditionele vergaderruimte.