PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel










De bartafel V-leg hoog 120×80 cm combineert een modern design met een stevige en praktische uitvoering. Het strakke V-poot onderstel geeft de tafel een eigentijdse uitstraling, perfect voor kantines, overlegruimtes en informele ontmoetingsplekken. Dankzij de hoogte van 110 cm en de keuze uit diverse blad- en onderstelkleuren sluit deze bartafel moeiteloos aan bij iedere moderne kantoorinrichting
| Bladkleur | Ahorn, Akazia (T-564), Antraciet (T-012), Antraciet eiken, Bella Noce Choco (T-521), Beton Look (T-563), Beuken, Blank Beuken (T-313), Delano Eiken (T-538), Donker Eiken (T-523), Hacienda Zwart (T-541), Halifax eiken, Halifax Licht Eiken (T-601), Halifax Rustiek (H-1181), Havanna, Hickory noten, Licht eiken, Licht grijs, Lindberg Eiken (T-560), Logan eiken, Macaibo Donker (T-551), Ril Eiken (T-540), Robson eiken, Scandic Wood Wit (T-535), Shadow Black (T-608), Wit, Zwart Anti-fingerprint |
|---|---|
| Kleur onderstel | Aluminium, Antraciet, Wit, Zwart |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken, 2-4 weken, 10-12 weken |
| Breedte (cm) | 80 |
| Breedte filter | 60 tot 90cm |
| gtin | 8719558713417 |
| Hoogte (cm) | 110 |
| Hoogte filter | 100 tot 125 cm |
| Lengte (cm) | 120 |
| Lengte filter | 100 tot 125 cm |
| product-type | Tafels |

Stijlvolle barstoel van duurzaam kunststof. Onderhoudsvriendelijk en modern; perfect voor elke bar of hoge tafel.

Moderne barkruk met een zachte bouclé stoffering. Comfortabel, stijlvol en een warme toevoeging aan elke hoge tafel.

Stijlvolle design barkruk met een modern onderstel. Elegant, comfortabel en een eyecatcher aan elke bar of hoge tafel.

Karakteristieke vintage barkruk met een retro uitstraling. Comfortabel, robuust en perfect voor een sfeervolle bar.