PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel




De design sledestoel combineert een stijlvolle uitstraling met praktisch gebruiksgemak. Het verchroomde sledeframe, de comfortabele zitting en de armleggers zorgen voor een moderne en comfortabele vergaderstoel. Dankzij het stapelbare ontwerp is deze stoel ideaal voor vergaderruimtes, kantines en multifunctionele werkplekken. Leverbaar in zwart of wit leatherlook voor een strakke, tijdloze uitstraling.
| Kleur onderstel | Chroom |
|---|---|
| Stoelkleur | |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken |
| Soort stof | |
| Armleuning | Ja |
| Breedte (cm) | 60 |
| Breedte filter | 30 tot 60cm, 60 tot 90cm |
| Diepte (cm) | 45 |
| Ergonomisch | Nee |
| Hoogte (cm) | 80 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kleur | |
| Lengte (cm) | 80 |
| Lengte filter | 60 tot 90cm |
| Materiaal | Kunstleer |
| Materiaal-onderstel | Chroom |
| Rugleuning | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Wielen | Nee |

Stijlvolle design conferentiestoel met een moderne uitstraling. Biedt optimaal zitcomfort en een professionele look voor elke vergaderruimte.

Stijlvolle en comfortabele vergaderstoel met een modern design. Uitgerust met een stabiel onderstel en voor comfortabele, langdurige vergaderingen.

Stijlvolle design barkruk met een modern onderstel. Elegant, comfortabel en een eyecatcher aan elke bar of hoge tafel.

Luxe vergaderstoel met hoge rug voor extra steun. Combineert ergonomie met stijl voor langdurig comfort.