PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel






De designkruk model Basic combineert een minimalistisch ontwerp met een sterke, industriële uitstraling. Het stevige stalen buizenframe en de comfortabele kunstleren zitting zorgen voor een stijlvolle en praktische barkruk voor kantines, overlegruimtes en moderne interieurs. Leverbaar in zwart of wit voor een tijdloze uitstraling
| Kleur onderstel | Wit, Zwart |
|---|---|
| Stoelkleur | |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken |
| Soort stof | |
| Armleuning | Nee |
| Breedte (cm) | 33 |
| Breedte filter | 30 tot 60cm |
| Ergonomisch | Nee |
| Hoogte (cm) | 82 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kleur | |
| Lengte filter | 60 tot 90cm, 90 tot 120cm |
| Materiaal | Kunstleer |
| Rugleuning | Nee |
| Stapelbaar | Nee |
| Wielen | Nee |



