PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel






Het zit/zit bureau met slinger biedt flexibiliteit en comfort in één. Dankzij de handmatige hoogteverstelling wissel je eenvoudig van werkhouding. Het stevige 25 mm werkblad en het stabiele onderstel zorgen voor een duurzame werkplek, ideaal voor thuis of op kantoor. Leverbaar in diverse blad- en framekleuren en voorzien van 5 jaar garantie.
| Bladkleur | Ahorn, Akazia (T-564), Antraciet (T-012), Antraciet eiken, Bella Noce Choco (T-521), Beton Look (T-563), Beuken, Blank Beuken (T-313), Delano Eiken (T-538), Donker Eiken (T-523), Hacienda Zwart (T-541), Halifax eiken, Halifax Licht Eiken (T-601), Halifax Rustiek (H-1181), Havanna, Hickory noten, Licht eiken, Licht grijs, Lindberg Eiken (T-560), Logan eiken, Macaibo Donker (T-551), Ril Eiken (T-540), Robson eiken, Scandic Wood Wit (T-535), Shadow Black (T-608), Wit, Zwart Anti-fingerprint |
|---|---|
| Kleur onderstel | Aluminium, Antraciet, Wit, Zwart |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken, 2-4 weken, 10-12 weken |
| Breedte (cm) | 80 |
| Breedte filter | 60 tot 90cm |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Ergonomisch | Ja |
| Hoe te verstellen | Handmatig met slinger |
| Hoekbureau | Nee |
| Hoogte (cm) | 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Lengte (cm) | 160 |
| Lengte filter | 150 tot 180cm |
| Materiaal | Metaal |
| Type bureau | Zit/Sta |



