PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel

De vergadertafel uit de Manage-it serie combineert een strak design met een luxe uitstraling voor iedere vergaderruimte. Het royale werkblad van 220 x 100 cm biedt comfortabel plaats aan zes personen en is uitgevoerd in stevig 38 mm melamine in Robson eiken. Dankzij de kunststof stootranden en solide constructie is deze vergadertafel ideaal voor dagelijks intensief gebruik op kantoor.
| Bladkleur | Donker eiken, Halifax eiken, Robson eiken |
|---|---|
| Kleur onderstel | Donker eiken, Halifax eiken, Robson Eiken |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken |
| Aantal personen | 6 |
| Breedte (cm) | 100 |
| Breedte filter | 90 tot 120cm |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Ergonomisch | Nee |
| Hoekbureau | Nee |
| Hoogte (cm) | 75 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kleur | |
| Lengte (cm) | 220 |
| Lengte filter | 210 tot 240cm |
| Materiaal | Melamine |
| Wielen | Nee |



