PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel






Het wingbureau 180×120 cm biedt een ruime en ergonomische werkplek met een moderne uitstraling. Dankzij het praktische hoekdesign creëer je extra werkruimte en werkcomfort. Het bureau is handmatig in hoogte verstelbaar en voldoet aan de huidige arbo-richtlijnen. Verkrijgbaar in diverse blad- en framekleuren, waardoor het perfect aansluit bij iedere kantoorinrichting.
| Bladkleur | Ahorn, Akazia (T-564), Antraciet (T-012), Antraciet eiken, Bella Noce Choco (T-521), Beton Look (T-563), Beuken, Blank Beuken (T-313), Delano Eiken (T-538), Donker Eiken (T-523), Hacienda Zwart (T-541), Halifax eiken, Halifax Licht Eiken (T-601), Halifax Rustiek (H-1181), Havanna, Hickory noten, Licht eiken, Licht grijs, Lindberg Eiken (T-560), Logan eiken, Macaibo Donker (T-551), Ril Eiken (T-540), Robson eiken, Scandic Wood Wit (T-535), Shadow Black (T-608), Wit, Zwart Anti-fingerprint |
|---|---|
| Kleur onderstel | Aluminium, Antraciet, Wit, Zwart |
| Hoek | Rechts |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken, 2-4 weken, 10-12 weken |
| Breedte (cm) | 80 |
| Breedte filter | 60 tot 90cm |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Ergonomisch | Ja |
| Hoe te verstellen | Handmatig met inbus |
| Hoekbureau | Ja |
| Hoogte (cm) | 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Lengte (cm) | 180 |
| Lengte filter | 150 tot 180cm, 180 tot 210cm |
| Materiaal | Metaal |
| Type bureau | Zit/Sta |



