PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel






De luxe bureautafel 80×80 cm biedt een ruime en comfortabele werkplek met een strak, professioneel design. Dankzij de verstelbare hoogte van 62 tot 85 cm werk je altijd ergonomisch verantwoord. Het stevige 25 mm melamine werkblad met PVC stootrand en het stabiele aluminium onderstel zorgen voor duurzaamheid en dagelijks gebruiksgemak. Verkrijgbaar in diverse bladkleuren.
| Bladkleur | Ahorn, Antraciet eiken, Beuken, Halifax eiken, Havanna, Hickory noten, Licht eiken, Licht grijs, Logan eiken, Robson eiken, Speciale bladkleur, Wit, Zwart Anti-fingerprint |
|---|---|
| Kleur onderstel | Aluminium, Antraciet, Wit, Zwart |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken, 2-4 weken, 10-12 weken |
| ARBO Norm | NEN-EN527, NPR1813 |
| Breedte (cm) | 80 |
| Breedte filter | 60 tot 90cm |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Ergonomisch | Ja |
| Hoe te verstellen | Handmatig met inbus |
| Hoekbureau | Nee |
| Hoogte (cm) | 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kleur | |
| Lengte (cm) | 80 |
| Lengte filter | 60 tot 90cm |
| Materiaal | Metaal |



