PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel




De Classic vergadertafel 200×100 cm is een praktische en stijlvolle tafel voor iedere vergaderruimte. Dankzij het ruime werkblad biedt de tafel comfortabel plaats aan acht personen. Het in hoogte verstelbare onderstel en de ruime keuze in blad- en framekleuren zorgen voor een flexibele oplossing die past binnen iedere moderne werkomgeving.
| Bladkleur | Ahorn, Akazia (T-564), Antraciet (T-012), Antraciet eiken, Bella Noce Choco (T-521), Beton Look (T-563), Beuken, Blank Beuken (T-313), Delano Eiken (T-538), Donker Eiken (T-523), Hacienda Zwart (T-541), Halifax eiken, Halifax Licht Eiken (T-601), Halifax Rustiek (H-1181), Havanna, Hickory noten, Licht eiken, Licht grijs, Lindberg Eiken (T-560), Logan eiken, Macaibo Donker (T-551), Ril Eiken (T-540), Robson eiken, Scandic Wood Wit (T-535), Shadow Black (T-608), Wit, Zwart Anti-fingerprint |
|---|---|
| Kleur onderstel | Aluminium, Antraciet, Wit, Zwart |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken, 2-4 weken, 10-12 weken |
| Breedte (cm) | 100 |
| Breedte filter | 90 tot 120cm |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Ergonomisch | Ja |
| Hoekbureau | Nee |
| Hoogte (cm) | 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kleur | Ahorn, Antraciet Eiken, Beuken, Havanna, Kersen, Lichtgrijs, Robson, Wit |
| Lengte (cm) | 200 |
| Lengte filter | 180 tot 210cm |
| Materiaal | Metaal |
| Wielen | Nee |

Duo slingerbureau 160×80 cm met handmatige hoogteverstelling, stevig frame en 5 jaar garantie voor 2 werkplekken.

Elektrisch zit-sta bureau 140×80 cm met 8 geheugenstanden, stille motor en 10 jaar garantie voor ergonomisch werken.

Elektrisch verstelbaar bureau 140×80 cm met dubbele motor, 4 geheugenstanden en 5 jaar garantie.

Het Essential bureau zorgt voor een gezonde en comfortabele werkhouding. Perfect voor een professionele, moderne werkplek.