PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel






De luxe bureautafel 160×80 cm biedt een ruime en comfortabele werkplek met een strak, professioneel design. Dankzij de verstelbare hoogte van 62 tot 85 cm werk je altijd ergonomisch verantwoord. Het stevige 25 mm melamine werkblad met PVC stootrand en het stabiele aluminium onderstel zorgen voor duurzaamheid en dagelijks gebruiksgemak. Verkrijgbaar in diverse bladkleuren.
| Bladkleur | Ahorn, Akazia (T-564), Antraciet (T-012), Antraciet eiken, Bella Noce Choco (T-521), Beton Look (T-563), Beuken, Blank Beuken (T-313), Delano Eiken (T-538), Donker Eiken (T-523), Hacienda Zwart (T-541), Halifax eiken, Halifax Licht Eiken (T-601), Halifax Rustiek (H-1181), Havanna, Hickory noten, Licht eiken, Licht grijs, Lindberg Eiken (T-560), Logan eiken, Macaibo Donker (T-551), Ril Eiken (T-540), Robson eiken, Scandic Wood Wit (T-535), Shadow Black (T-608), Wit, Zwart Anti-fingerprint |
|---|---|
| Kleur onderstel | Aluminium, Antraciet, Wit, Zwart |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken, 2-4 weken, 10-12 weken |
| ARBO Norm | NEN-EN527, NPR1813 |
| Breedte (cm) | 80 |
| Breedte filter | 60 tot 90cm |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Ergonomisch | Ja |
| Hoe te verstellen | Handmatig met inbus |
| Hoekbureau | Nee |
| Hoogte (cm) | 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Kleur | |
| Lengte (cm) | 160 |
| Lengte filter | 150 tot 180cm |
| Materiaal | Metaal |

Comfortabele bureaustoel inclusief verstelbare armleggers. Ergonomisch ontwerp voor een gezonde houding en werkplek.

Compacte inbouw powerbox van 60mm. Een nette en subtiele oplossing voor stroomvoorziening direct in je bureaublad.

Handige opbouwmodule met stroom en USB. Voorzie je werkplek direct van extra aansluitingen zonder gaten in je bureau.

Professionele ergonomische bureaustoel met uitgebreide instellingen. Biedt maximale steun voor een gezonde zithouding.