PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel




De design sledestoel combineert een stijlvolle uitstraling met praktisch gebruiksgemak. Het verchroomde sledeframe, de comfortabele zitting en de armleggers zorgen voor een moderne en comfortabele vergaderstoel. Dankzij het stapelbare ontwerp is deze stoel ideaal voor vergaderruimtes, kantines en multifunctionele werkplekken. Leverbaar in zwart of wit leatherlook voor een strakke, tijdloze uitstraling.
| Kleur onderstel | Chroom |
|---|---|
| Stoelkleur | |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken |
| Soort stof | |
| Armleuning | Ja |
| Breedte (cm) | 60 |
| Breedte filter | 30 tot 60cm, 60 tot 90cm |
| Diepte (cm) | 45 |
| Ergonomisch | Nee |
| Hoogte (cm) | 80 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kleur | |
| Lengte (cm) | 80 |
| Lengte filter | 60 tot 90cm |
| Materiaal | Kunstleer |
| Materiaal-onderstel | Chroom |
| Rugleuning | Ja |
| Stapelbaar | Ja |
| Wielen | Nee |



