PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel






De kantoortafel 140×80 cm is een stevige en veelzijdige tafel voor iedere werk- of vergaderruimte. Het strakke metalen frame en het duurzame melamine blad zorgen voor een moderne uitstraling en langdurig gebruiksgemak. Dankzij de ruime afmeting biedt de tafel comfortabel plaats voor samenwerken, overleggen of individueel werken.
| Bladkleur | Ahorn, Akazia (T-564), Antraciet (T-012), Antraciet eiken, Bella Noce Choco (T-521), Beton Look (T-563), Beuken, Blank Beuken (T-313), Delano Eiken (T-538), Donker Eiken (T-523), Hacienda Zwart (T-541), Halifax eiken, Halifax Licht Eiken (T-601), Halifax Rustiek (H-1181), Havanna, Hickory noten, Licht eiken, Licht grijs, Lindberg Eiken (T-560), Logan eiken, Macaibo Donker (T-551), Ril Eiken (T-540), Robson eiken, Scandic Wood Wit (T-535), Shadow Black (T-608), Wit, Zwart Anti-fingerprint |
|---|---|
| Kleur onderstel | Aluminium, Antraciet, Wit, Zwart |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken, 2-4 weken, 10-12 weken |
| Breedte (cm) | 80 |
| Breedte filter | 60 tot 90cm |
| Hoogte (cm) | 76 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| Lengte (cm) | 140 |
| Lengte filter | 120 tot 150cm |

Robuuste houten kantine- en schoolstoel met een tijdloos design. Slijtvast, onderhoudsvriendelijk en perfect stapelbaar.

Praktische stapelbare kantinestoel van duurzaam kunststof. Onderhoudsvriendelijk, lichtgewicht en ideaal voor de kantine.

Praktische zwarte kantinestoel zonder armleggers. Ruimtebesparend, stapelbaar en ideaal voor elke kantine of project.

Betaalbare en functionele kantinestoel Kuip. Compact, onderhoudsvriendelijk en perfect voor de kantine of pauzeruimte.