PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel






De bartafel V-leg hoog 140×80 cm combineert een modern design met een stevige en praktische uitvoering. Dankzij het stevige melamine blad van 38 mm dik en de comfortabele hoogte van 110 cm is deze bartafel ideaal voor kantines, overlegplekken en informele vergaderruimtes. De strakke afwerking en diverse kleurmogelijkheden zorgen voor een moderne uitstraling in ieder interieur.
| Bladkleur | Donker eiken, Halifax eiken, Robson eiken |
|---|---|
| Kleur onderstel | Donker eiken, Halifax eiken, Robson Eiken |
| Verwachte levertijd (in weken) | 2-4 weken |
| Breedte (cm) | 80 |
| Breedte filter | 60 tot 90cm |
| Hoogte (cm) | 110 |
| Hoogte filter | 90 tot 120cm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Lengte (cm) | 160 |
| Lengte filter | 150 tot 180cm |

Stijlvolle barstoel van duurzaam kunststof. Onderhoudsvriendelijk en modern; perfect voor elke bar of hoge tafel.

Moderne barkruk met een zachte bouclé stoffering. Comfortabel, stijlvol en een warme toevoeging aan elke hoge tafel.

Stijlvolle design barkruk met een modern onderstel. Elegant, comfortabel en een eyecatcher aan elke bar of hoge tafel.

Luxe kunstlederen barkruk met een modern onderstel. Comfortabel, elegant en gemakkelijk schoon te houden.