PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel






De Manage-It bartafel 220×80 cm is ideaal voor grotere overleg- en ontmoetingsruimtes. Dankzij het royale formaat, het stevige 38 mm dikke werkblad en de moderne afwerking creëer je eenvoudig een stijlvolle plek voor informeel overleg, samenwerken of pauzemomenten. De strakke vormgeving en diverse kleurmogelijkheden maken deze bartafel passend in vrijwel ieder kantoorinterieur.
| Bladkleur | Donker eiken, Halifax eiken, Robson eiken |
|---|---|
| Kleur onderstel | Donker eiken, Halifax eiken, Robson Eiken |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken |
| Breedte (cm) | 80 |
| Breedte filter | 60 tot 90cm |
| Hoogte (cm) | 110 |
| Hoogte filter | 90 tot 120cm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Lengte (cm) | 220 |
| Lengte filter | 210 tot 240cm |
| Materiaal | Melamine |



