PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
PRO in levering
Gratis vanaf €400
PRO in ergonomie
ARBO-gecertificeerd
PRO in contact
App, mail of bel
















Het Manage-It L-bureau 230×172 cm combineert een luxe uitstraling met een royale en praktische werkplek. Dankzij de ruime hoekopstelling werk je efficiënt en overzichtelijk, ideaal voor directiekantoren en intensieve werkdagen. Het bureau is uitgevoerd in hoogwaardig melamine met een stijlvolle houtlook, waardoor het slijtvast, krasbestendig en eenvoudig te onderhouden is. De aanbouw is zowel links als rechts toepasbaar en optioneel leverbaar met een modern glazen aanbouwblad.
| Bladkleur | Donker eiken, Halifax eiken, Robson eiken |
|---|---|
| Kleur onderstel | Donker eiken, Halifax eiken, Robson Eiken |
| Verwachte levertijd (in weken) | 1-2 weken |
| Breedte (cm) | 172 |
| Breedte filter | 150 tot 180cm |
| Elektrisch verstelbaar | Nee |
| Ergonomisch | Nee |
| Hoekbureau | Ja |
| Hoogte (cm) | 75 |
| Hoogte filter | 60 tot 90cm |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Kleur | |
| Lengte (cm) | 230 |
| Lengte filter | 210 tot 240cm |



